Keeltekool Teel Tippu Tallinnas

Eesti ja soome keele kursused lastele ja täiskasvanutele

Koolist

Keeleõpe eraklientidele ja ettevõtetele
Õppimine toimub väikestes rühmades
Õppimine sobib kõikidele vanustele
Sõbralik õhkkond
Õpetame rääkima suhtluskeeles
Temaatilised vestlusklubid
Rohkem koolist
Me soovime, et meie õpilased tunneksid end Eestis koduselt

Meie kursused

Õpilaste tagasiside

Keeleõpe on toimunud meie ettevõttes aktiivselt juba viimased kolm aastat. Tänaseks võime kinnitada, et oleme leidnud endale tugeva partneri sellel alal – Teel Tippu OÜ. Miks valime just Teel Tippu enda töötajatele keele õpetamiseks? – Sellepärast, et neil on väga personaalne lähenemine, kus õppeprogramm luuakse ettevõtte vajadusi silmas pidades. Lisaks on paindlikust palju – õpet teostatakse kontoris kui ka koolitatakse kaugemal asujaid üle videosilla. Leidsime alati sobivad lahenduse õppeks, ka piirangute ajal. Õpetajad on väga meeldivad ning üks toredam kui teine ja mis peamine, väga professionaalsed! Selline õppekeskkond on meie jaoks parim ning keele tunni jaoks leitakse aega ka kõige tihedamas tööpäevas.

Ene Reinmaa

Atea AS personalijuht

ene
Atea AS
16.02.2021

Курс не только дал дополнительные и нужные знания по грамматике и словарному запасу, но и расширил мой кругозор по эстонской современной культуре. Очень полезно было узнать что сейчас смотрят и слушают коренные эстонцы, вникнуть в сленговые нюансы. Интересный и лёгкий способ подачи материала, очень приятная атмосфера на уроках, юмор, гостеприимство, отсюда и желание приходить снова и снова на урок. Спасибо, kallis õpetaja 🙂

Анжела
04.02.2021

Курс понравился очень! Атмосфера, подача информации, темы — все очень как-то вовремя было, каждый раз что-то новое и интересное. Очень жду продолжения!

Кристина
26.01.2021

Как говорится, либо любовь с первого взгляда, либо никак. Любовь❤️. Идеально подобрана группа!!! Наше обучение сочетает и курс психологии)).

Гузель
26.01.2021
Rohkem arvustusi

Meie õpetajad

Kuidas meid leida

Kirjuta meile

Registreeru kursusele või esita vajalikud küsimused selle vormi kaudu. Me vastame kiiremini, kui jahtub tee Sinu tassis.

    Proovitund on tasuta!

    Tutvu oma tulevase õpetajaga ja tule osalema proovitunnis. Aitame keeletaseme väljaselgitamisega.